Замовлення статистичної інформації

Надання статистичної інформації на платній основі органами державної статистики здійснюється на підставі статті 34 Закону України “Про офіційну статистику”постанов Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі” від 8 листопада 2000 р. №1659 від 3 серпня 2011 р. №820 “Про внесення змін у додаток до Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі.

Для оформлення замовлення щодо одержання статистичної послуги потрібно надіслати запит електронною поштою (gurs@sssu.gov.ua), поштою (вул. Еспланадна, 4-6  м. Київ, 01001).

У запиті необхідно чітко зазначити запитувану інформацію, визначити її деталізацію (види економічної діяльності, територіальний розріз, організаційно-правову форму господарювання, за який період або на яку дату, тощо), а також обов’язково вказати:

  • для юридичних осіб-замовників інформації – назву, адресу, телефон та контактну особу підприємства, організації, установи;
  • для фізичних осіб – прізвище, адресу, контактний телефон особи-замовника.

Замовнику надається Договір та акт виконаних робіт.